شما اینجا هستید : آموزشگاه فورجینگ  -> درباره ما >

درباره ما

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای اتصال جوش اولین و تنها مرکز آموزش رسمی جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد به همت مهندس امیرقاسمی بنیانگدار بومی سازی جوشکاری فورجینگ سربسر میلگرد در ایران راه اندازی شد. نیاز شدید به آموزش اصولی و درست در مبحث جوش سربسر میلگرد که یک روش نسبتا نوظهور در کشور ما میباشد و جوابگو نبودن آموزش های رایج در محل پروژه های ساختمانی باعث شد تا این مرکز بوجود آید.

با توجه به وابستگی روش جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد به تخصص اپراتور جوشکاری یا همان فورجینگ کار و نیز حساسیت بالای این روش جوشکاری به خطاهای افراد آموزش ندیده و فاقد گواهینامه بسیاری از ناظران و مهندسین لزوم و اهمیت داشتن مدرک تخصصی را برای افراد شاغل در این حرفه را درک نموده اند.

ما در تلاش هستیم که با امکانات کامل مرکز آموزش خود کمک کنیم تا کلیه افراد شاغل در این حرفه و یا مهندسان و دانشجویان علاقه مد به این تکنولوژی جدید جوشکاری بتوانند به صورت صحیح و اصولی کسب دانش و حرفه نمایند.جهت سهولت حضور عزیزان از شهرهای مختلف در دوره های آموزشی این آموزشگاه امکانات خوابگاهی ساده ای در نظر گرفته که در صورت نیاز میتوانید در هنگام ثبت نام و رزرو دوره گزینه خوابگاه را فعال نمایید.

 

امکانات آموزشگاه اتصال جوش:

۱. فضای کلاس آموزش دوره های تئوری در دفتر تهران خیابان زعفرانیه با ظرفیت ۱۲ نفر

۲. فضای آموزشی در سوله مسقف برای دوره های تئوری و عملی در محمدشهر کرج با ظرفیت ۱۲۰ نفر

۳. مساحت محوطه فضای باز ۵۰۰۰ متر مربع و فضای مسقف سوله ۶۰۰ مترمربع

۴. پارکینگ با ظرفیت ۵۰ خودرو سواری

۵. ایستگاه و تجهیزات جوشکاری ۵ عدد

۶. دستگاه های جوشکاری آموزشی ۸ دستگاه 

۷. کپسول های گاز اکسیژن و استیلن و گاز آرگون و CO2 تعداد ۴۰ عدد

۸. امکانات خوابگاه : اتاق ۱۲ متری / ۲ تخت و تشک و سرویس خواب / یخچال و فریزر / سیستم سرمایش و گرمایش / لوازم پذیرایی و چایی / سرویس بهداشتی و حمام کارگاهی

 

 

 

امید می رود بتوانیم در این زمینه در کشور خود نام نیک و افتخار به جا بگذاریم.

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای اتصال جوش ، اولین و تنها مرکز آموزش تخصصی جوشکاری فورجینگ سربسر میلگرد در ایران

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آموزشگاه جوشکاری فورجینگ اتصال جوش می باشد .